Barcelona nuk ndal, shënon edhe golin e dytë ndaj Espanyolit (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka dyfishar rezultatin ndaj Espanyolit në "RCDE Stadium".

Ai që ka shënuar është talenti francez, Ousmane Dembeleminutën e 26'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 30'. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori