Barcelona "poker" ndaj Mallorca, vetëm në 45 minutat e para (VIDEO)


Barcelona nuk ka ndërmend të ndalet ndaj Mallorcas. Vendasit kanë shënuar 4 gola vetëm në 45 minutat e para.

Seerinë e golave e hapi Griezmann në minutën e 7' me pas dyfishoi me një super gol Leo Messi në minutën e 17'.

Mallorca gjeti forca për të ngushtuar rezultatin në minutën e 35' me Budimi, por Barcelona do të shënonte dhe dy të tjerë, me Messin në të 41' dhe me Suarez në të 43'. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2019, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori