Barcelona shpartallon Celta Vigon, shënon edhe golin e pestë (VIDEO)

Barcelona ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Celta Vigos në "Camp Nou".

Është mesfushori kroat Rakitic që shënoi në minutën e 87'-të, duke e thelluar akoma më shumë rezultatin.

Ndeshja po zhvillohet dhe është afër përfundimit. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 23:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori