Barcelona thellon rezultatin, shënon Messi dhe Suarez (VIDEO)


Barcelona ka thelluar rezultatin ndaj Eibarit në transfertë. Katalanasit kanë shënuar dhe 2 gola të shpejtë Messin dhe Suarezin duke dërguar shifrat në 0-3, shkruan Albeu.com.

Kur kanë mbetur edhe 15 minuta nga fundi, skuadra e Valverdes merr kreun të paktën deri në darkë në pritje të ndeshjes Mallroca-Real Madrid. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2019, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori