Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Alaves (VIDEO)
Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Alavesit në kuadër të javës së 18' në La Liga.

Golin e realizoi francezi Antoine Griezmann.

Ai mori një top nga Suarez dhe në minutën e 15-të kaloi vendasit në epërsi.
Shtuar më 21/12/2019, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori