Barcelonë, Nadal e Federer tenis në ujë (VIDEO)

Prezantimi i tunerut të tenisit në Barcelonës, i cili ngre siparin e tij nesër, ka parë të zbresin në sheshin kryesor të qytetit dhe të luajnë para spektatorëve ish numri një i botës, finalist i turneut më të fundit në Montecarlo, Rafael Nadalbashku me kampionë të mëdhenj të këtij sporti si Berdych, Federer apo edhe i riu i talentuar japonez Nishikori. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2013, ora 18:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori