BATE Borisov befason Arsenalin (VIDEO)
BATE Borisov ka kaluar në avantazh ndaj Arsenalit në "Borisov Arena".

Ai që ka shënuar është mesfushori hungarez, Stanislav Dragunminutën e 45'.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas pak minutash starton e dyta. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori