Bayern, gol i çmendur i Lewandowskit kundër MLS All-Stars (VIDEO)
Pëlqej
Bayern Munchen u mposht mbrëmjen e djeshme për MLS All-Stars. Edhe pse kaluan në avantazh që në minutën e 9 falë golit të mrekullueshëm të Robert Lewandowskit, kampionët e Gjermanisë u kaluan në pjesën e dytë falë golave të Bradley Wright-Phillips dhe Landon Donovan (51, 70).

Pavarësisht rezultatit, të gjithë prozhektorët ishin për sulmuesin polak. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 09:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori