Bayern i 'frikshëm', mposht me goleadë Dortmundin (VIDEO)
Bajerni ka arritur fitore bindëse ndaj Dortmundit duke e mposhtur me rezultat 4:0.

Golat i realizuan Lewandowski (2), Gnabry dhe Hummels shënoi autogol, ndërsa mysafirët nuk mundën assesi ta kapnin ritmin e ndeshjes.

Me këtë fitore, Bajerni ngritet në pozitën e tretë në tabelë, ndërsa Dortmund ngec në të pestin.
Shtuar më 09/11/2019, ora 20:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori