Bayern i pandalshëm, barazon Borussia (VIDEO)


Bayern Munchen nuk di të ndalet. Ekipi i Pep Guardiolës ka fituar edhe në javën e 2 të Bundesligës duke mpsohtur 1-3 Hannover 96.

Pjesa e parë u mbyll në shifrat 1-1 falë golave të Kiyotake dhe Xabi Alonsos, ndërsa në pjesën e dytë dopieta e Thomas Muller vendosi gjithçka.

Në ndeshjet e tjera bie në sy barazimi 0-0 mes Hamburg dhe Borussia Dortmund, ndërsa Augsburg ndali Wolfbsurgun. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2015, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori