Bayern Munich dyfishon rezultatin ndaj Benficas (VIDEO)

Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Benficas në "Allianz Arena".

Është përsëri Robben që shënon dopientën e tij në minutën e 30'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori