Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Ajaxit (VIDEO)

Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Ajaxit në "Allianz Arena".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi Mats Hummels në minutën e 4'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 10'. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2018, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori