E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Benficas (VIDEO)

Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Benficas në "Estadio da Luz".

Ai që ka shënuar është sulmuesi, Robert Lewandowski në minutën e 10'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 15'. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 21:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori