Bayern Munich kalon sërish në avantazh ndaj Schalke 04 (VIDEO)
Bayern Munich ka kaluar sërish në avantazh ndaj Schalke 04 në "Allianz Arena".

Autori i golit është sulmuesi polak, Robert Lewandowski në minutën e 27'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 32'. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2019, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori