Bayern Munich nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Frankfurtit (VIDEO)

Bayern Munich ka shënuar edhe golin e tretë kundër Eintracht Frankfurtit.

Ai që ka shënuar është përsëri Robert Lewandowski në minutën e 54'.

Ndeshja po vazhdon dhe kronometrohet minuta e 58'. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2018, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori