Bayern Mynih zhgënjen ndaj Freiburg (VIDEO)
Skuadra e Bayern Mynih nuk ka shkuar më shumë se një barazim në shtëpi ndaj Freiburg. Bavarezët dominuan lojën dhe shënuan të parët me anë të Gnabry.

Kur u mendua se tre pikët ishin në xhep, mendon Lucas Holer për miqtë i cili i heq fitoren nga duart bavarezëve. Tashmë presioni shtohet akoma më tepër ndaj trajnerit Niko Kovaç. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2018, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori