E FUNDIT/ Vetëm një orë më parë reagoi për Lebron James, vdes në aksident Kobi Bra
Bayern përmbys Werderin në dy minutat e fundit e pjesës së parë (VIDEO)

Super goli i Milot Rashicës tronditi gjigandët e Bayern Munchen në Allianz Arena.

Vendasit arritën të përmbysnin në minutat shtesë të pjesës së parë fillimisht me Coutinhon dhe më pas me Lewandowskin. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2019, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori