Bayern "poker" Atl Madrid (VIDEO)
Bayern Munich ka fituar 4-0 ndaj Atletico Madrid.

Kingsley Coman shënoi në portën e Jan Oblak, pas një asistimi të bukur të Joshua Kimmich (1-0).

Nuk shumë dhe erdhi edhe goli i dytë për bavarezët.

Coman asiston bukur te Leon Goretzka i cili me një goditje të bukur shënon për 2-0.

Në minutën e 66-të të ndeshjes, Corentin Tolisso vulosi fituesin me një super gol nga një distancë prej më shumë se 20 meta (3-0).

Pas gjashtë minutash Coman shënoi një gol të bukur, duke dribluar mbrojtësin e Atleticos për të shënuar për 4-0.
Shtuar më 21/10/2020, ora 23:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori