Bayern shkatërron Chelsean (VIDEO)
Bayern ka shkatërruar në transfertë Chelsean.

Gjermanët fituan 0-3 falë 2 golave të Gnabry dhe një të Lewandowskit.

Një Bayern që tashmë në "Alianz Arena" do ta nisë i qetë sfidën ku janë një hap larg çerekfinales.

Ndërkohë ndeshja e kthimit do të luhet në 18 mars në Gjermani. /albeu.com/

Shtuar më 25/02/2020, ora 23:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori