Bayerni fiton kundër Braunschweig (VIDEO)
Bayern Munich ka fituar 2:0 kundër Braunschweig në kuadër të Kupës së Gjermanisë.

Bavarezët shënuan fitore në këtë përballje falë golave të David Alaba (45’) dhe Mario Gotze (57’).

Fitore të rëndësishme ka shënuar edhe Borussia Monchengaldbach e cila triumfoi kundër Kickers Offenbach.

Në këtë sfidë luajti edhe Granit Xhaka për 87 minuta,i cili u ndëshkua edhe me karton të verdhë./albeu.com/
Shtuar më 04/03/2015, ora 22:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori