Bayerni kalon në avantazh ndaj Benficas (VIDEO)

Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Benficas në "Allianz Arena".

Ai që ka shënuar është holandezi, Arjen Robben në minutën e 13'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 16'. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori