Bayerni në çerekfinale (VIDEO)
Skuadra e Bayern Munichut ka marshuar përpara në DFB Pokal, pasi ka mposhtur Wolfsburgun me rezultat minimal 1:0.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë ndeshje e shënoi braziliani Douglas Costa.

Përveç Bayernit, kualifikimin në çerekfinale e kanë siguruara edhe Hamburg, Armenia Bielefeld dhe Borussia Monchengladbach./Albeu.com/
Shtuar më 07/02/2017, ora 22:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori