Bayerni nuk ndalet (VIDEO)
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Bayern Munich ka shënuar fitore minimale në udhëtim te Borussia Monchengladbach.

Me golin e shënuar nga Thomas Muller, bararezët kanë mposhtur 0-1 Monchengladbachun.

Muller golin e fitores për Bayernin e shënoi në minutën e 63-të./Albeu.com/
Shtuar më 19/03/2017, ora 19:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori