Bayerni shënon dhe golin e dytë përballë Frankfurt (VIDEO)
Bayern Munchen ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Frankfurt në fundin e pjesës së parë.

Për "bavarezët" ka shënuar Thomas Muller në minutën e 41'. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2020, ora 19:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori