Bayerni "shtyp" Arminia Bielefeld në 45 minutat e para (VIDEO)


Bayerni është duke mposhtur bindshëm Arminia Bielefeld. Teksa kanë mbaruar 45 minutat e para "bavarezët" kanë shënuar 3 gola.

Serinë e golave e hapi Muller në minutën e 8' për të vazhduar me Leëandoëskin në minutën e 26' dhe sërish polaku në minutat shtësë të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2020, ora 19:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori