Bayerni tërmet 8 ballësh ndaj Hamburgut, Lewandowski turpëron Mavrajn (VIDEO)
Fundjavë golash në Bundesligë. Pas barazimit në sekondat e fundit ndaj Herthës së Berlinit Bayerni është shfryrë keq ndaj Hamburgut duke i shkaktuar një humbje 8-0. Mërgim Mavraj ka qenë i pafuqishëm përballë furisë së Bayernit.

Protagonistë absolut ka qenë Lewandowski me 3 gola, Coman shënoi dy gola, ndërkohë që Vida, Alaba dhe Robben plotësuan listën e golashënuesve.

Leipzingu mundi 3-1 Kolnin, ndërkohë që Dortmundi fitoi me lehtësi 0-3 ndaj Freiburgut./albeu.com/

Shtuar më 25/02/2017, ora 17:20
Tage: goli
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori