Bayerni zgjohet në shtesë dhe fiton, Dortmundi tjetër humbje (VIDEO)
Java e 20-të në Bundesligë ka sjell emocione të shumta. Bayerni i Mynihut ka fituar me shumë vështirësi 2-0 në fundin e ndeshjes. Vidal shënoi në minutën e parë shtesë, ndërkohë që 60 sekonda më pas Robben shënon golin e dytë.

Bavarezët e patën të vështirë për të zhbllokuar shifrat në kohën e rregullt ndaj skuadrës që ka hyrë vetëm këtë sezon në Bundesligë. Dortmundi u mposhtë nga Darmstad me rezultatin 2-1.

Surpriza Leipzig u mposhtë 0-3 nga Hamburgu i Mavrajt. Leverkuseni me të njëjtën rezultat shkatërroi Frankfurtin./albeu.com/

Shtuar më 11/02/2017, ora 17:26
Tage: rezultat
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori