Befasohet Chelsea, Sheffield dyfishon rezultatin (VIDEO)

Sheffield është duke bafasuar "blutë e Londrës", pasi janë dukë udhëhequr me avantazhin e dy golave.

Fillimisht McGoldrick zhbllokoi rezultatin në minutën e 18' dhe në të 33' është rradha e McBurnie. /albeu.com/


Shtuar më 11/07/2020, ora 19:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori