Befasohet Gjermania, Ukraina zhbllokon rezultatin (VIDEO)
Është zhbllokuar sfida mes Gjermanisë dhe Ukrainës. Janë miqtë ata që kanë kalauravantazhminutën e 12'.

Për ekipin e drejtuar nga legjenda, Shevchenko ka shënuar, Yaremchuk. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2020, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori