Befasohet Juventusi, një ish-lojtar kalon në avantazh Genoan (VIDEO)
Juventusi është befasuar në transfertë teksa Genoa ka zhbllokuar shifrat.

Është ish-lojtari i bardhezinjve Stefano Sturaro ai i cili kaloi vendasit në avantazh në minututën e 72 duke mposhtur Perin.

Ndërkohë në këtë sfidë është lënë pushim Ronaldo dhe deri më tani Zonja e Vjetër po e ndjen mungesën e portugezit. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2019, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori