Befasohet Liverpooli, Atalanta në avantazh të dyfishtë (VIDEO)

Liverpool është duke u mposhtur nga Atalanta në "Anfield".

Pas pjesës së parë mbyllur në barazim pa gola, miqtë kanë arritur të shënojnë dy herë në të dytën. Fillimisht me Ilicic në minutën e 60' dhe më pas Gosens vetëm 4 minuta më vonë. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2020, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori