Befasohet Liverpooli, Brighton barazon në "frymën e fundit" (VIDEO)
Liverpool është befasuar në minutat të ndeshjes ndaj Brighton.

Vendasit nuk janë dorëzuar dhe arritën të barazojnë rezultatin.

Gross arritë të mposhtë Allisonin nga pika e bardhë e penalltisë. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2020, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori