Befasohet Roma, Sassuolo shënon dy gola(VIDEO)
Sassuolo ka zhbllokuar shumë shpejt ndeshjen përballë Romës në "Città del Tricolore".

Për vendasit ka shënuar Caputo fillimisht në minutën e 7' dhe sërish i njëjti autorminutën e 16' duke shokuar Romën e cila tashmë e ka shumë të veshtirë për të siguruar të paktën barazimin. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2020, ora 21:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori