Bekim Balaj na “bekon” në Andorra shënon golin e 2-të dhe të sigurisë (VIDEO)
Pas një pjese të parë shumë të mirë ku shënuam edhe një fol pjesa e dytë fillii më e qetë.

Andorra mori pak më shumë terren dhe rreziko në disa raste.

I sapo futuri në lojë Bekim Bala i qetëson të gjithë duke fituar një top në zonën kundërhstare dhe duke e dërguar topin në rrjetë.

Ndeshja është drejt fundit pasi po luhet minuta 90’. /albeu.com/

style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 50.000%;">
Shtuar më 25/03/2019, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori