Belgjika shënon edhe golin e tretë kundër Islandës
Belgjika ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Islandës në "Laugardalsvöllur ".

Është përsëri Lukakurealizon në minutën e 81'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 85'. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori