Bën gol dhe puth shokun në buzë (VIDEO)
Një gëzim goli tejet i veçantë është parë në Brazil gjatë ndeshjes Coritiba-Rio Branco. Demerson (lojtar i Coritibas), pasi shënoi golin e 2-1 për skuadrën e tij, i lumtur nga goli dhe fitorja u hodh në krahët e shokut të tij Rafael Silva të cilin me sa duket, instinktivisht e puthi në buzë.

Pamjet e këtij momenti po bëjnë xhiron e botës dhe kanë krijuar ilaritet në Brazil dhe jo vetëm. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2012, ora 09:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori