Benfica shënon gol spektakolar ndaj Juventusit (VIDEO)

Benfica ka kaluar në avantazh ndaj Juventusit në "Red Bull Arena".

Ai që ka shënuar është Grimaldorealizoi një supergol në minutën e 66'.

Ndeshja po zhvillohet dhe kronometrohet minuta e 70'. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2018, ora 20:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori