Benzema i pandalshë, Reali dyfishon rezultatin ndaj Gironas (VIDEO)
Real Madrid ka dyfishuar rezultatin ndaj Gironas në stadiumin "Municipal de Montilivi".

Është përsëri sulmuesi francez, Karim Benzema në minutën e 43'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe janë sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 31/01/2019, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori