Benzema teston shenjestrën e golit para rikthimit (VIDEO)
Kritikuesit e Benzema janë të shumtë. Një argument që shtrëngon themelet e krizës së tij janë statistikat e tij në La Liga: 26 goditje – 8 brenda portës dhe vetëm 2 gola.

Për të provuar gjetjen e këtij problemi, Benzema ka vendosur të punojë fort në stërvitje. Ai ka zëvëndësuar portën me shportavogël ku dërgonte topin në stërvitjen e sotme, përcjell Albeu.com.

Por a do ta rikthejë kjo metodë stërvitjeje Benzeman sërish në "tigrin e bardhë"? /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori