Besart Berisha bëhet sërish heroi i ekipit, zbllokon rezultatin që i solli fitoren pastaj (VIDEO)

Pëlqej
Pas katër barazimeve radhazi në kampionat, ka ardhur edhe fitorja e parë për Melbourne Victoryn në javën e shtatë. Besart Berisha ka vazhduar me formën e mirë në kampionatin australian.

Skuadra e sulmuesit nga Kosova ishte mysafire tek Perth Glory dhe në fund arritën fitore me rezultat të pastër 2-0.

Ishte minuta e 56-të kur Berisha u shërbye mjaftë mirë nga Broxham dhe shënoi nga afërsia për 0-1. Goli ndaj Perth Glory ishte i treti këtë kampionati për reprezentuesin e Kosovës. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori