Besart Berisha, çfarë klasi (VIDEO)
Sulmuesi shqiptar Besart Berisha vazhdon të shënojë në kampionatin australian të futbollit, A-League. Ai mundi të shënonte edhe në sfidën që po zhvillohet aktualisht mes Melbourne Victory dhe Perth Glory (rezultati momental 1-3 për ekipin e Berishës).

Prishtinaliu i dha avantazhin ekipit të tij në minutën e 42 të ndeshjes pas disa veprimeve shumë të bukura brenda zonës kundërshtare. /albeu.com/

Shtuar më 25/01/2015, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori