Besarti e nis me gol 2013-ën (VIDEO)
Pëlqej
Brisbane Roar ka bërë një kthesë në kampionatin Australian duke shënuar fitore 2-1 ndaj Wellington Phoenix , dhe me këtë fitore kampionët rikthehen në top-gjashtëshin e renditjes, pozicione këto që i humbi nga Tetori i vitit të kaluar.

Por ajo qka e bën të rëndësishme për ne këtë ndeshje është pikërisht goli i sulmuesit tonë të Kombëtares, Besart Berisha, i cili me këtë gol që ka peshë të madhe në fitoren e skuadrës së tij duket se e ka filluar vitin me një formë të shkëlqyer qka i jep shpres edhe ekipit kombëtar Shqiptar.

Shtuar më 02/01/2013, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori