Betis ngushton diferencën ndaj Realit (VIDEO)
Pëlqej
Real Betis ka ngushtuar diferencën ndaj Real Madridit në "Estadio Benito Villamarin".

Goli është shënuar nha Leon në minutën e 85'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 87'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori