Betis-Real, Bezema tund rrjetën dhe barazon shifrat (VIDEO)
Real Madrid e ka mbyllur 1-1 pjesën e parë ndaj Betis në transfertë.

Los Blancos e panë vetën në disavantazh pas golit të Sidneit në minutën e 40 por në fund të pjesës së parë Bezema realizoi nga pika e bardhë duke barazuar shifrat. /albeu.com/
Shtuar më 08/03/2020, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori