Bilbao - Atletico Madrid, mbyllet në barazim pjesa e parë (VIDEO)

Një ndeshje mjaft rëndësishme është duke u luajtur në La Liga mes Atletik Bilbaos dhe Atletiko Madridit në "San Mames".

Ndeshja u zhbllokua nga vendasitminutën e 37' nga Muniain, por miqtë reaguan shpejtë dhe barazuam me Diego Costan në minutën e 39'. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2020, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori