Biseda fantastike, Neymar dhe Ronaldo lumturojnë tifozët (VIDEO)
Valladolidi duket se është mbërthyer nga një mallkim këtë sezon, sepse ka humbur 5 penallti në kampionat, nga 6 të tilla që ka fituar.

Për këtë arsye, presidenti Ronaldo, duke biseduar me Neymar për Otro.com, ka bërë shaka, duke thënë se do i duhet të kthehet në fushë, për të gjuajtur vetë penalltitë.

Në bashkëbisedim e sipër Neymar i thotë se ekziston një shprehje se “penalltitë e rëndësishme duhet t’i gjuajë presidenti. Mos shko aty. Jam unë president klubi tani! Kemi pasur 5 penallti këtë vit, i kemi humbur të gjitha. Nuk di ç’të bëj më, vetëm të bëhem gati e të futem vetë në fushë. Penalltitë janë të tmerrshme. Është një përgjegjësi shumë e madh
Shtuar më 03/04/2019, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori