"Bisha" Anthony Joshua tregon forcën e tij të goditjes (VIDEO)
Pëlqej
Anthony Joshua është kampioni në fuqi i peshave të rënda në boks, teksa para dy muajsh hodhi në tokë një emër të madh si Wladimir Klitschkon në një ndeshje mahnitëse boksi në Londër.

Fitorja e tij bëri shumë bujë në internet, duke e bërë boksierin menjëherë të famshëm në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin "The Graham Norton Show" në BBC, teksa ka demonstruar fuqinë e tij të goditjes.

Besojeni apo jo por "bisha" britanike pa asnjë sforcim kapi numrin 848, më mirë që nuk prishi dhe makinerinë. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2017, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori