Blutë e Londrës shënojnë golin e dytë ndaj Huddersfield (VIDEO)

Pëlqej
Chelsea ka shënuar golin e dytë ndaj Huddersfield në "Kirklees Stadium"

Autori i golit është sulmuesi brazilian, Willian që e dërgon topin me një goditje me kokë.

Ndesha po luhet dhe është minuta e 44'-të. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2017, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori