Bologna befason Interin (VIDEO)
Bologna ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza".

Ai që ka shënuar është sulmuesi 27-vjeçar, Federico Santander në minutën e 33'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 38'. /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2019, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori