Borussia Monchengladbach befason Bayernin (VIDEO)

Borussia Monchengladbach ka kaluar në avantazh ndaj Bayernit në "Allianz Arena".

Autori i golit është Josip Drmic që realizon në minutën e 9'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 12'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 18:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori